O nas

Multiagencja ubezpieczeniowa Szczecin

Nasza Firma Multiagencja Szczecin pomoże dokonać wyboru optymalnego ubezpieczenia lub kompleksowego pakietu ubezpieczeniowego dla osób indywidualnych i firm.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy szeroką gamę produktów z wielu towarzystw ubezpieczeniowych, dzięki czemu zaoszczędzą Państwo swój cenny czas potrzebny na zapoznanie się z aktualną ofertą na rynku.

Ubezpieczenie pojazdu OC

OC – jest to obowiązkowe ubezpieczenie posiadaczy pojazdów mechanicznych. Każdy zarejestrowany pojazd musi posiadać polisę oc, bez względu na to czy aktualnie uczestniczy w ruchu drogowym. Obowiązek zakupu reguluje Ustawa z dnia 22. maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym oraz o Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych.

Ubezpieczenie pojazdu AC

AC – ubezpieczenie dobrowolne, dzięki któremu właściciel ubezpieczonego pojazdu w razie szkody nie musi martwić się o koszty naprawy. Autocasco chroni zarówno od szkód drogowych, zdarzeń losowych jak np. upadek drzewa jak i szkód wyrządzonych przez osoby trzecie. Autocasco to również gwarancja rekompensaty wartości pojazdu w razie kradzieży.

Ubezpieczenie Assistance 

Assistance – ubezpieczenie, które gwarantuje pomoc w sytuacjach takich jak awaria, wypadek czy kradzież. Zapewnia nie tylko holowanie uszkodzonego pojazdu, ale również pobyt w hotelu na czas naprawy pojazdu w przypadku dalszych podróży. Szeroki zakres pozwala wybrać wariant dopasowany do konkretnych potrzeb.

Ubezpieczenie NW

NW – jest to ubezpieczenie, które swoją ochroną obejmuje życie i zdrowie kierowcy oraz pasażerów.

 

Ubezpieczenie domu

Ubezpieczenie domu lub mieszkania to ochrona dla nieruchomości od zalania, pożaru, silnego wiatru i wielu innych zdarzeń losowych. Również od przepięć związanych ze zmianą napięcia w instalacji elektrycznej.

Ubezpieczenie domu chroni również od kradzieży oraz zniszczeń dokonanych przez osoby trzecie.

OC w życiu prywatnym

OC w życiu prywatnym to ochrona przed finansowymi skutkami za szkody wyrządzone osobom trzecim. Co ważne, ubezpieczenie to działa nie tylko w obrębie nieruchomości, ale na terenie całego kraju. Ochroną obejmuje również szkody powstałe wskutek amatorskiego uprawiania sportu oraz spowodowane przez zwierzęta domowe.

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne to ochrona podczas podróży zagranicznej. Zapewnia pomoc finansową w razie konieczności skorzystania z pomocy medycznej. Chroni również przed bardzo wysokimi kosztami transportu medycznego jeśli ze względu na stan zdrowia nie ma możliwości powrotu zwykłym środkiem transportu. To również pomoc w razie utraty dokumentów lub bagażu, oraz jeśli z naszej winy zostanie wyrządzona szkoda osobom trzecim, zarówno podczas pobytu w hotelu jak i na stoku podczas jazdy na nartach czy snowboardzie.